Komputerowe badadanie stopy, wkładki do butów

Badanie
Wkładki ActiveMe
Wkładki OrthoMe
Cennik
Porady
Kontakt
FAQ

Używaj nowych wkładek stopniowo


Wkładki ATIVEME i ORTHOME aktywizują mięśnie stopy. W pierwszych tygodniach stosowania może wystąpić uczucie dyskomfortu, gdyż mięsnie zaczynają się dostosowywać i na nowo pracować. Jeśli to konieczne, należy nosić wkładki do butów tylko kilka godzin dziennie, stopniowo zwiększając czas noszenia każdego dnia. Po około 10 dniach, można nosić wkładki w miarę możliwości przez cały dzień, każdego dnia.


Używaj wkładek regularnie


Poprzez odpowiednie wsparcie stopy wkładki pomagają wyprostować postawę. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, najlepiej jest zrobić sobie kilka par wkładek do obuwia codziennego, dzięki czemu będą Państwo każdego dnia dbali o swój komfort oraz zdrowie. Proszę na spotkanie z rehabilitantem przynieść kilka ulubionych par butów. Nasi rehabilitanci doradzą, między którymi Państwa butami będzie można przenosić jedną parę wkładek.


Korzystaj z kilku par wkładek


Dla większej wygody zaleca się co najmniej dwie pary wkładek: jedną parę do codziennego użytku i drugą do obuwia sportowego. Proszę na spotkanie z rehabilitantem przynieść kilka par obuwia. Rehabilitant doradzi Państwu, ilu par wkładek będą Państwo potrzebować. Dzięki kilku parom wkładek mają Państwo możliwość najlepszego dopasowania wkładki dla różnych potrzeb i typów obuwia. Na przykład mogą Państwo posiadać bardziej miękka wkładkę do butów do biegania, bardzo cienki model do obuwia do pracy, a węższe, sztywniejsze wkładki do butów narciarskich lub rowerowych.


Dbaj o swoje wkładki do butów


Wkładki należy zmieniać po około 9 miesiącach. Czas wykorzystania wkładki zależy od tego, jak często i jak intensywnie się ich używa. Można wydłużyć okres użytkowania wkładek odpowiednio o nie dbając. Proszę przestrzegać następujących wskazówek:
  1. Wkładki należy wyczyścić szczotką lub przetrzeć lekko wilgotną szmatką
  2. Nie należy zanurzać wkładek w wodzie
  3. Nie wolno prać wkładek ani na mokro ani na sucho
  4. Nie należy ich wystawiać na działanie wysokich temperatur (nie suszyć na kaloryferach, w suszarkach etc.)
  5. Nie należy używać wilgotnych wkładek do butów

Umów się na badanie stopy...

  • Uzyskaj odpowiedzi na pytania
  • Komputerowa analiza stopy
  • Brak zobowiązań
3 salony w Polsce:      Bielsko-Biała         Mazańcowice      Ustroń zobacz

15.000 wkładek do do butów rocznie

Indywidualne wkładki do butów

...mogą złagodzić ból stóp, pleców, kolan, nóg oraz pięt. Wkładki do butów ACTIVEME lub ORTHOME pozwolą na stabilizację nogi, kolana, biodra, pleców oraz prawidłową pozycję ciała.

Dzięki naszym wkładkom można przeciwdziałać schorzeniom i dysfunkcjom stóp. Wykonujemy wkładki do butów ORTHOME na indywidualne zamówienie na większość występujących schorzeń i dysfunkcji stóp. Wykonujemy także wkładki ACTIVEME dla osób intensywnie uprawiających sport (tenis, narty, bieganie, treking, wyprawy górskie, narty). Zapraszamy na badania i komputerową analizę stóp.